De Huiskamer, bij Tine Dujardin
Hoogstraat 108 8540 Deerlijk België
T.+32 (0)56 44 75 10
E.info@dehuiskamer.immo

Ruim appartement met terras en autostaanplaats in residentie De Beuk € 850

Sint-Amandusstraat 8/102, 8540 Deerlijk
Ref: MJD
2 slaapkamers
100,19 m² woonopp.
115,11 m² grondopp.
EPC: 70 kWh/m2/jaar
bouwjaar: 2017

Ruim appartement van 100,19m2 met terras van 14,92 op de 1e verdieping gelegen aan de straatkant bestaande uit: inkom, apart toilet, ruime leefruimte met open keuken, berging, badkamer, 2 slaapkamers en terras.
Er is tevens een ondergrondse autostaanplaats bij het appartement.
Appartement is onmiddellijk beschikbaar.
Er is mogelijkheid om de meubels (volledig of gedeeltelijk) over te nemen.
Het voorschot op de gemeenschappelijke kosten bedraagt 65 EUR per maand.

Prijs
€ 850
Maandelijkse lasten
€ 65
Waarborg
€ 2.550

Verdieping 1

2x Slaapkamer

EPC
70 kWh/m2/jaar
Label
epc waarde a
70 kWh/m2/jaar

Totale opp. grond
115,11 m²
Bewoonbare opp.
100,19 m²

Verdieping
1
Bouwjaar
2017
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar vanaf
01/06/2026

Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

false
1.5%
20 jaar
EUR/maand